Mestské lesy v Bratislave  

Development of recreational activities in natural protected areas


Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie


 

Cesta: Titulka > PR Aktivity > Výstavy

 

Bratislava - FA STU

 

 
 

Výstava o projekte urbANNAtur

Dňa 26.9.2011 o 15:00h bola otvorená výstava k medzinárodnému projektu urbANNAtur na pôde Fakulty architektúry STU Bratislava. Výstava trvala do 7.10.2011, kedy sa presunula do budovy správy Národného parku Dunajské luhy v Lobau, Viedeň. Výstava prezentovala práce študentov 3. ročníka FA STU, študijného programu Krajinná architektúra a krajinné plánovanie, a profesionálnych pracovísk, ktoré sa venovali riešeniu problematiky rekreácie v prímestských, prírodne chránených územiach v mestách Bratislava a Viedeň. Hosťom sa prihovorili zástupcovia Fakulty architektúry – Dekanka FA STU Doc. Ing. arch. Ľubica Vitková, PhD; garant spolupráce a vedúci ateliérovej tvorby Prof. Ing.arch. Peter Gál, PhD; zástupca rakúskeho partnera  Dipl.-Ing. Herbert Weidinger a zástupca slovenského partnera - Mestských lesov v Bratislave, Bc.Rudolf Ivičič. Boli odovzdané ocenenia najlepším študentským tímom.

Realizačno - investičná časť projektu je naplánovaná na druhú polovicu roka 2012 a bude sa týkať realizácie pilotných prác vo vybraných územiach na základe záverov z vedeckej práce oboch projektových partnerov. Po zadaní a vypracovaní projektovej dokumentácie vybraných lokalít Eβlinger Furt (Wien-Lobau) a areálu "Pod horárňou" v Krasňanoch (Bratislava) budú aplikované pilotné opatrenia a zrealizované konkrétne riešenia.

Odovzdanie nových areálov je naplánované na jeseň r.2012.   

 

 

 
Kontakt: Web editor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 9.12.2011 / 9.12.2011

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > PR AKTIVITY > Výstavy
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Bratislava

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa