Mestské lesy v Bratislave  

Development of recreational activities in natural protected areas


Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie


 

Cesta: Titulka > Projekt "urbANNAtur" > Vznik

 

Vznik

 

 
 

Od roku 2009 prebiehali partnerské rokovania medzi magistrátnym oddelením 49 - Lesný úrad a poľnohospodársky podnik mesta Viedeň (Magistrat Abteilung 49 - Forstamt und Landwirtschaftsbetrieb der Stadt Wien) a mestskou príspevkovou organizáciou Mestské lesy v Bratislave (MLB). Projekt urbANNAtur nadväzuje na predošlú výbornú spoluprácu oboch organizácií. Následne bola vypracovaná a podaná projektová žiadosť v októbri 2009. Projekt bol schválený v decembri 2009 Monitorovacím výborom ako dozorným  orgánom programu SK-AT  (Program cezhraničnej spolupráce  SLOVENSKÁ REPUBLIKA - RAKÚSKO 2007-2013, v rámci Prioritnej osi 2 - Dostupnosť a trvalo udržateľný rozvoj, v Oblasti aktivít 2.3 Spolupráca a spoločný manažment/spoločné riadenie chránených území). Realizácia projektu sa začala v januári 2010 prvými pracovnými stretnutiami projektových partnerov.

Projekt financovaný z fondu ERDF (European Regional Development Fund) cez Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007 - 2013.

 

 
Kontakt: Web editor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.2.2011 / 16.2.2011

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Bratislava

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies